Mesaj gönder
Ana sayfa

Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
2/2 dimi pamuk hissi veren dış mekan kumaşı iyidir, kalite standartlarımıza uygundur. İletişim kurduğumuz kişi güzeldir.

—— Dheeraj Gupta

Kumaşların kalitesi testi geçti ve gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğimize inanıyorum !!

—— Michelle

Uzun bir süre için bazı dış kumaşlar aramıştım. Ben de sizinle iletişime geçtim ve istediğim katyonik kumaşı aldım. Size dikkat edeceğim ve bir sonraki işbirliğimizi bekleyeceğim!

—— Dave

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4 5 6 7
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

1 2 3
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd
Test odası
Test odası
Test odası

Test odası

Test odası

Test odası

 • Üretim hattı

  Firmamızın kendi gri kumaş ve işleme üretim üssü vardır ve bir dizi profesyonel üretim ekipmanımız var.İplik, gri kumaş, boyama, finiş işleme, kalite kontrolünden ürünlerimize kadar eksiksiz ve bilimsel bir üretim sürecimiz ve sıkı kalite kontrolümüz var.

   

  Firmamızda 30 adet hidrolik tezgah ve 40 adet jet tezgah bulunmaktadır, bu sayede ayda 300000 metre sağlayabiliriz.Ayrıca kendi kalite kontrol departmanımız ve profesyonel kalite kontrol ekibimiz var.

   

  Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

  Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 2Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 3

  Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 4Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 5

 • OEM / ODM


  Tam ve bilimsel kalite kontrol sistemimiz var. Ayrıca, kendi kalite kontrol departmanımız ve profesyonel kalite kontrol ekibimiz var.

 • Ar-Ge
  Firmamız her zaman ürünün bir şirketin hayatı olduğuna ve şirketin gelişiminin itici gücü olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle firmamız her zaman yeni tekstil ürünleri geliştirmeye kendini adamıştır. Biz tekstil araştırma ve geliştirme için profesyonel ekipman bir dizi kendi ve profesyonel bir ekip ile bağımsız bir tekstil araştırma departmanı kurdu.Biz size tüm kalbiyle mükemmel kalite ve iyi kredi dayalı hizmet verecek.

İletişim bilgileri
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)