Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Romen Sigishwara heyeti, Orient Textile City'i ziyaret etti

Sertifika
Çin Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
2/2 dimi pamuk hissi veren dış mekan kumaşı iyidir, kalite standartlarımıza uygundur. İletişim kurduğumuz kişi güzeldir.

—— Dheeraj Gupta

Kumaşların kalitesi testi geçti ve gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğimize inanıyorum !!

—— Michelle

Uzun bir süre için bazı dış kumaşlar aramıştım. Ben de sizinle iletişime geçtim ve istediğim katyonik kumaşı aldım. Size dikkat edeceğim ve bir sonraki işbirliğimizi bekleyeceğim!

—— Dave

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Romen Sigishwara heyeti, Orient Textile City'i ziyaret etti
hakkında en son şirket haberleri Romen Sigishwara heyeti, Orient Textile City'i ziyaret etti
11 Haziran'da, Shengze kasabası ve Shengze belediye başkanlığı parti komitesi sekreter yardımcısı Wujiang yüksek teknoloji bölgesi yönetim komitesi müdürü Lu weifeng'in eşlik ettiği Sigishwara, Romanya'dan bir heyet, Shengze Oriental Textile City'yi ziyaret etti.


Öğleden sonra heyet, Çin Oriental ipek pazar sergi salonunu ve ametist kumaş süpermarketi ziyaret etti. Pijama, eşarp ve diğer ürünlerden üretilen yüksek kaliteli ipek kumaşlar heyetin dikkatini çekti. Sergi salonunda Shengze Oriental Textile City personeli, Shengze tekstil endüstrisinin gelişim tarihini delegasyona açıkladı ve sanal giydirme oyununun gösterilmesi yoluyla giyim kumaşı türlerini anlattı.


Sigishwara belediye başkanı, ao du merenkiavien, etkinliğin yerel ipek kültürünü öğrendiği ve çok sayıda ipek ürününü gördüğü Shengze ile ilk temasını verdiğini söyledi. Romanya "One Belt And One Road" hattı boyunca bir ülke. İki yer arasındaki değişimleri ve iletişimi teşvik etmeyi ve daha sonra ekonomik ve ticari faaliyetleri teşvik etmeyi umuyordu.

Pub Zaman : 2018-08-16 18:31:07 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)