Ana sayfa

Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
2/2 dimi pamuk hissi veren dış mekan kumaşı iyidir, kalite standartlarımıza uygundur. İletişim kurduğumuz kişi güzeldir.

—— Dheeraj Gupta

Kumaşların kalitesi testi geçti ve gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğimize inanıyorum !!

—— Michelle

Uzun bir süre için bazı dış kumaşlar aramıştım. Ben de sizinle iletişime geçtim ve istediğim katyonik kumaşı aldım. Size dikkat edeceğim ve bir sonraki işbirliğimizi bekleyeceğim!

—— Dave

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4 5 6 7
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

1 2 3
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

1 2 3
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

 • Üretim hattı

  Firmamız kendi gri kumaş ve işleme üretim üssüne sahiptir ve bir dizi profesyonel üretim ekipmanına sahibiz.İplik, gri kumaş, boyama, son işlem, kalite kontrolünden ürünlerimize kadar eksiksiz ve bilimsel bir üretim sürecimiz ve sıkı bir kalite kontrolümüz var.

   

  Firmamızda 30 adet hidrolik dokuma tezgahımız ve 40 adet jet tezgahımız bulunmakta olup, bu sayede aylık 300000 metreyi temin edebilmekteyiz.Ayrıca kendi kalite kontrol departmanımız ve profesyonel kalite kontrol ekibimiz bulunmaktadır.

  Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM


  Tam ve bilimsel kalite kontrol sistemimiz var. Ayrıca, kendi kalite kontrol departmanımız ve profesyonel kalite kontrol ekibimiz var.

 • Ar-Ge
  Firmamız her zaman ürünün bir şirketin hayatı olduğuna ve şirketin gelişiminin itici gücü olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle firmamız her zaman yeni tekstil ürünleri geliştirmeye kendini adamıştır. Biz tekstil araştırma ve geliştirme için profesyonel ekipman bir dizi kendi ve profesyonel bir ekip ile bağımsız bir tekstil araştırma departmanı kurdu.Biz size tüm kalbiyle mükemmel kalite ve iyi kredi dayalı hizmet verecek.

İletişim bilgileri
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)