Ana sayfa Haberler

Ukrayna Satınalma Grubunun Bu Eşleştirme Büyük Patlaması

Sertifika
iyi kalite Dayanıklı Dış Mekan Kumaşı Solmaya satış için
iyi kalite Dayanıklı Dış Mekan Kumaşı Solmaya satış için
Müşteri yorumları
2/2 dimi pamuk hissi veren dış mekan kumaşı iyidir, kalite standartlarımıza uygundur. İletişim kurduğumuz kişi güzeldir.

—— Dheeraj Gupta

Kumaşların kalitesi testi geçti ve gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğimize inanıyorum !!

—— Michelle

Uzun bir süre için bazı dış kumaşlar aramıştım. Ben de sizinle iletişime geçtim ve istediğim katyonik kumaşı aldım. Size dikkat edeceğim ve bir sonraki işbirliğimizi bekleyeceğim!

—— Dave

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Ukrayna Satınalma Grubunun Bu Eşleştirme Büyük Patlaması

Ukrayna Satınalma Grubunun Bu Eşleştirme Büyük Patlaması
29 Kasım’da, Ukrayna tekstil ve konfeksiyon heyetinin özel tedarik eşleştirme toplantısı, Eastern Textile City'nin birinci katının atriyumunda başarıyla yapıldı. Ukrayna'dan yaklaşık 20 tekstil ve konfeksiyon temsilcisi, Eastern Textile City'de bulunan tüccarlarla yüz yüze iletişim kurdu. İşbirliği için temel atma.

Ukrayna'nın gelişmiş bir tekstil ve konfeksiyon sektörü vakfı var. Shengze Şehri, tekstil alanındaki Ukrayna konfeksiyon endüstrisi ile yakın bağlantılara sahiptir. Shengze ve Ukraynalı kumaşlar ve hazır giyim şirketleri arasındaki değişim ve işbirliği platformu eklenmiştir.

Suzhou Jingang Textile bu eşleştirmeye katıldı. Eşleştirmenin atmosferi canlıydı. Şirketimiz, yeni stiller ve iyi kalite ile çeşitli popüler sonbahar ve kış kumaşlarını sergiledi. Ukrayna tekstil ve konfeksiyon firmalarının temsilcileri tarafından tercih edildi.

Pub Zaman : 2019-12-01 11:47:11 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Sara Shi

Tel: +86-159-0625-1086

Faks: 86-512-6365-9503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)