Ana sayfa Haberler

2018 Shengze Fabrics Shenzhen Eşleştirme Konferansına Girdi

Sertifika
iyi kalite Dayanıklı Dış Mekan Kumaşı Solmaya satış için
iyi kalite Dayanıklı Dış Mekan Kumaşı Solmaya satış için
Müşteri yorumları
2/2 dimi pamuk hissi veren dış mekan kumaşı iyidir, kalite standartlarımıza uygundur. İletişim kurduğumuz kişi güzeldir.

—— Dheeraj Gupta

Kumaşların kalitesi testi geçti ve gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğimize inanıyorum !!

—— Michelle

Uzun bir süre için bazı dış kumaşlar aramıştım. Ben de sizinle iletişime geçtim ve istediğim katyonik kumaşı aldım. Size dikkat edeceğim ve bir sonraki işbirliğimizi bekleyeceğim!

—— Dave

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
2018 Shengze Fabrics Shenzhen Eşleştirme Konferansına Girdi
2018 Shengze Fabrics Shenzhen Eşleştirme Konferansına Girdi
Son zamanlarda, 2018 Shengze Fabrics Shenzhen Eşleştirme Konferansına girdi ve Oriental Textile City Yatırım Teşvik Konferansı Shenzhen'de gerçekleşti. Etkinlik, Çin Oryantal İpek Piyasası Yönetim Komitesi tarafından desteklendi. Oryantal Tekstil Şehri ve Ulusal Tekstil Kumaşları Pavyonu, birçok Shengze işletmesini birçok yerel giyim firması ile bağlantı kurmak için Shenzhen'e getirdi.

Çin Tekstil Şehri Yatırım Teşvik Konferansı'nda, Shenzhen Konfeksiyon Sanayicileri Derneği başkanı Shen Yongfang, Shenzhen konfeksiyon endüstrisinin gelişim tarihini ve Shenzhen Konfeksiyon Sanayicileri Derneği'nin temel durumunu tanıttı ve Shenzhen konfeksiyon endüstrisinin ve Shengze tekstil endüstrisinin yapabileceği umudunu dile getirdi. yürütmek Endüstri karşılıklı refahı artırmak için birbirleriyle işbirliği yapar.

China Oriental Silk Market Yönetim Ofisi ve Oriental Textile City'den sorumlu olan kişi, Shengze tekstil endüstrisinin durumunu ve menşe pazarının avantajlarını konuklara ve girişimcilere tanıttı ve Shengze Oriental Textile City’nin genel durumunu ve çoklu Rongcheng. Vaughan teşvik politikası. Bu promosyonun, Shengze ve Shenzhen'deki girişimciler arasındaki yüz yüze alışverişlerin iki yerdeki tekstil endüstrisi kümeleri arasında özellikle uzun vadeli işbirliğini teşvik etmesini, özellikle de Shenzhen'deki daha fazla tasarımcı ve marka giyim işletmelerinin tanıtımını yapmasını sağlayacağını umuyorum. Shengze. , Doğu Tekstil Şehri'ne yerleşti.

30 Kasım’da, 30’dan fazla Shengze kumaş tedarikçisi, Shenzhen Song Lisi Giyim A.Ş., Shenzhen Naersi Moda A.Ş., Shenzhen CHLOSIO A.Ş.

Pub Zaman : 2018-12-29 23:41:28 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)